Emeklilere özel kampanya

D-Smart, emeklilere özel hazırladığı kampanyayla dikkatleri üzerine çekti. İnternet + D-Smart GO kampanyası ile limitsiz internete ek olarak en sevilen dizi-filmlerin ve 100’den fazla canlı TV kanalının yer aldığı D-Smart GO “Film Dizi Paketi’ni” 339 TL, “Mega Paket’i” ise 349 TL’den başlayan fiyatlarla emeklilerin hizmetine sunan marka, emeklilerden yalın internet hizmet tutarı, kurulum ücreti ve aktivasyon bedeli almıyor.

İnternet+TV kampanyasında ise limitsiz internetin yanında “Aile Spor Paketi” ve “Film Dizi Paketi” 389 TL, “Mega Paket” 404 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Yalın internet, kurulum ve aktivasyon bedeli alınmayan kampanyada, ilk ay “Mega Paket” kanalları ve tüm ek paketler ile D-Smart GO hediye ediliyor.

Avantajlı fiyatlara, sınırsız internet

D-SmartNet, her bütçeye ve her kesime uygun sınırsız internet paketleriyle öne çıkıyor. Gamer’lardan günlük internet kullanıcılarına kadar geniş bir yelpazeye uygun fiyatlarla hızlı internet hizmeti veren D-SmartNet, kullanıcılarına internetin yanı sıra TV ya da D-Smart GO avantajlarından dilediğini seçme imkanı sunuyor.

Efsane dizi ve filmler, heyecan verici spor müsabakaları…

D-Smart; efsane dizi-filmleri, belgeselleri, çizgi filmleri ve heyecan verici spor müsabakaları ile 7’den 70’e keyifli zaman geçirmek isteyenler için dopdolu içerikler sunuyor.

Kullanıcı dostu arayüz

Kullanıcı dostu arayüzüyle ilgi alanlarına özel hazırlanan seçkilere tek bir noktadan ulaşmanın mümkün olduğu D-Smart GO, ekranların en avantajlı uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor. “TV İzle” seçeneğinde, yayın akışına bağlı kalmadan paket dâhilindeki tüm TV kanalları 72 saate kadar geri alınabiliyor, yayınlanan program baştan izlenebiliyor ya da durdurulup, geri-ileri sararak da izlenebiliyor. Ayrıca, “Bulut Kayıt” özelliği ile seçili TV kanallarındaki programları kaydederek bulutta kişiye özel ayrılan alanda 30 gün saklanabiliyor ve istenildiği zaman istenilen cihazdan izlenebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x